شماره تماس مستقیم: 02633525356 - 09125841713
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

واکر کودک

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه وودی جزو فروشگاه ها و یا بهتر است بگوییم تولید کنندگان انواع محصولات چوبی کودک در کشور است که محصولاتی بی نظیر و با کیفیت از جمله واکر را بفروش میرساند و هم  اکنون میتوانید بهترین محصولات مورد نیاز کودک دلبند خود را از این فروشگاه آن هم با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید.

راه رفتن کودکان یکی از آرزوهای والدین محسوب میشود و تمایل دارند تا کودک دلبند خود هر چه زودتر راه رفتن را بیاموزد. اما راه رفتن کودک به این آسانی ها رخ نخواهد داد و والدین باید از وسایل و محصولاتی که بدین منظور تولید شد است بهره برده تا کودک دلبندشان بتواند راه رفتن را بیاموزد. واکر میتواند بخوبی تعادل کودک در هنگام راه رفتن را حفظ کرده و کودک با استفاده از آه آرام ارام راه رفته و راه رفتن را بیاموزد. واکر به نوعی مانند عصا عمل میکند و  بیشتر وزن کودک به جای اینکه بر روی پا بیفتد به واکر تحمیل میشود که به همین دلیل کودک رغبت و تمایل بیشتری برای راه رفتن پیدا خواهد کرد. پای کودک چندان توانی برای راه رفتن ندارد و به همین دلیل است که کودک چندان رغبتی برای راه رفتن از خود نشان نمیدهد. اما با استفاده از واکر رغبت کودک برای راه رفتن افزایش پیدا کرده و بعد از مدتی استفاده از واکر دیگر خود به تنهایی میتواد راه رفته و کنترل خود در راه رفتن را نیز به دست آورد.

واکر کودک

تولید انواع واکر

واکر ها در انواع و اقسام مختلفی تولید و بفروش میرسند که  خریدار بیشتر از هر چیز برای خرید آن به مدل و همچنین قیمت توجه زیادی دارد. واکر ها در دو مدل دخترانه و پسرانه تولید میشود که باید بر اساس جنسیت کودک خود بهترین واکر را انتخاب و خریداری نمایید. واکر های دخترانه میتوانند تناسب خوبی را با روحیات دختر بچه ها و بالعکس واکرهای پسرانه نیز تناسب خوبی را با روحیات پسر بچه ها برقرار میکنند. فروشگاه وودی از جمله فروشگاه هایی است که  در تولید انواع واکر پسرانه و دخترانه سالیان زیادی است فعالیت میکند و در طول فعالیت خود بهترین و زیبا ترین مدل ها را  آن هم با قیمت مناسب تولید میکند که با خرید از این فروشگاه میتوانید در هزینه های خود برای خرید محصولات چوبی کودک و همچنین واکر صرفه جویی کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()