شماره تماس مستقیم: 02633525356 - 09125841713
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میز تاشونده

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه وودی که همواره محصولات چوبی و محصولات خاص با کیفیت را بفروش میرساند با عرضه میز تاشونده توانسته توجه بسیاری از خریداران و علاقمندان به میزهای کم جا را به خود جلب کند و افرادی که به محدودیت جا در منزل و محل کار خود مواجه هستند استقبال خوبی از آن به عمل آورده اند.

امروزه بسیاری از منازل با کمبود جا برای قرار دادن وسایل مختلف مواجه هستند که همین موضوع خانواده ها را از خرید بسیاری از این وسایل به دلیل جاگیر بودن منع میکند. میزها از جمله این وسایل هستند که البته با خرید میز تاشونده این مشکل تا حد زیادی رفع خواهد شد و به راحتی میتوانید از میز در فضاهای کوچک استفاده نمایید. میز تاشونده همانطور که از نامش به خوبی پیداست جزو میزهای تاشو است که در نتیجه این تا شدن میز باعث شده تا فضای کمی را برای نگهداری نیاز داشته باشد. میز تاشو یک مزیت بزرگ دیگر را نیز بوجود می آورد که آن هم حمل آسان و سریع میز میباشد. میزهای تاشو  را به راحتی میتوان جابجا نمود. میز تاشو همچنین به دلیل قیمت مناسبی که دارد میتواند هزینه خرید میز را تا حد زیادی کاهش دهد و یک خرید مقرون بصرفه را برای شما به همراه داشته باشد.

میز تاشونده

تولید انواع میز تاشونده

در تولید انواع میز تاشونده از متریال های مختلفی استفاده میشود که در این بین باید به چوب و فلز اشاره نمود که این دو متریال در کنار یکدیگر میتوانند یک میز محکم را بوجود آورند. چوب و یا دیگر متریال ها و همچنین اتصالات در  تولید انواع میز تاشو بسیار حائز اهمیت هستند و کیفیت آنها در طول عمر میز تاثیر زیادی دارد. فروشگاه وودی که از تولید کنندگان انواع میز تاشونده در کشور است بهترین متریال ها و اتصالات را برای تولید مورد استفاده قرار میدهد که این موضوع دوام میز و همچنین عملکرد آنرا تحت تاثیر قرار داده و آنرا به یکی از میزهای محبوب بدل کرده است که نمونه آنرا کمتر میتوانید بیایبد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()