شماره تماس مستقیم: 02633525356 - 09125841713
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

راکر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

به جرات میتوان گفت که فروشگاه وودی در کشور ما جز انگشت شمار فروشگاه هایی است که فعالیت خود را نه تنها بعنوان فروشنده بلکه بعنوان یک تولید کننده محصولات چوبی کودک آغاز نمود و به یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های محصولات کودک از جمله راکر تبدیل شده که در قیمت گذاری محصولات خود نیز همواره سعی نموده تا جلب رضایت مشتریان را اولویت قرار دهد.

برخی از وسایل مناسب برای کودکان وجود دارند که میتوانند در سرگرم کردن آنها نقش بسزایی داشته باشند و همچنین به نوعی از وسایل  آرامش بخش نیز برای کودک محسوب میگردند. راکر یکی از این وسایل میباشد که کودک با استفاده از آن حس آرامش بخشی پیدا خواهد کرد و تا مدت ها نیز با آن مشغول خواهد شد. راکر را صندلی الاکلنگی نیز میگویند که در واقع همین حرکت الاکلنگی در آرامش کودک موثر واقع شده و امروزه مورد توجه بیشتر خانواده ها قرار گرفته است.

راکر

فروش راکر به تمامی شهرهای کشور

اگر به فروشگاهی که بتوانید به راحتی و بدون دردسر راکر را از آن خریداری کنید دسترسی ندارید و یا محدودیت هایی برای شما در خرید راکر وجود دارد میتوانید به سراغ فروشگاه هایی بروید که فروش راکر را بصورت غیر حضوری و به تمامی شهرهای کشور انجام میدهند و به نوعی کل کشور را تحت پوشش خود در آورده اند. فروشگاه وودی برای اینکه بتواند تمامی شهرهای کشور را تحت پوشش خود در آورد اقدام به عرضه راکر  محصولات چوبی کودک به سراسر کشور کرده است و می توانید از هر شهر کشور به راحتی خرید خود را انجام دهید بدون اینکه نیازی به صرف انرژی و زمان برای خرید وجود داشته باشد. فروشگاه وودی همچنین قیمت های بسیار مناسبی را در نظر گرفته است که هزینه های شما برای خرید را کاهش خواهند داد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()